Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Ogród · 22 lipca 2021

Apartament idealny dla osób, które chciałyby odpocząć od wakacyjnego zgiełku

Mechelinki to apartament idealny dla osób, które chciałyby odpoczywać od wakacyjnych tłumów. Klimatyczne oraz kompletnie wyposażone mieszkanie spełnia oczekiwania wielu osób. Każdy gość może tutaj przyszykować dla siebie posiłek, pić kawę, zobaczyć film lub zrobić przyjemną kąpiel. Wygodne łóżka pozwolą wypoczywać po dniu spędzonym na zwiedzaniu.

I jeżeli ktoś chciałby tutaj pojawić się w delegacji to również może skorzystać z takiej możliwości. Może tutaj spokojnie pracować, a wieczorami chodzić po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w niecałe cztery minuty. Udostępnione ułatwienia oraz modernistyczne wyposażenie spowodują, że czas w takim miejscu goście będą wspominać bardzo przyjemnie. Można będzie doskonale wypoczywać nad Morzem Bałtyckim. Mechelinki to mniejsza miejscowość zlokalizowana w pobliżu Rewy i Gdyni.

Z tego względu to doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą spędzać urlopu w dużych kurortach. Stylowo urządzone mieszkanie okaże się idealną alternatywą dla większego hotelu. Wszechstronnie wyposażone mieszkanie pozwoli komukolwiek wypoczywać w taki sposób jak preferuje najbardziej: w mieszkaniu można będzie spędzić mniej lub więcej czasu, w zależności od ulubionego stylu odpoczywania.

Kiedy natomiast pogoda nie będzie dobra, to można spędzić czas na większym tarasie. W celu zarezerwowania pobytu, należy kontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy wynajmującej apartament to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Założyciel MARIO COMPANY posiada jeszcze apartament w Gdyni, zarządzany na równie wysokim poziomie.

Z tego powodu warto mu ufać i zdecydować się na pobyt w luksusowym oraz spokojnym mieszkaniu. Mieszkanie przeznaczone jest dla 8 osób. Metraż mieszkania wynosi sto osiem m2.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY