Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Remonty · 20 maja 2021

Właściwości tynku akrylowego, oferowanego przez firmę GREINPLAST

Wytrzymałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych proponuje firma GREINPLAST. Tynki akrylowe posiadają specjalne właściwości, umożliwiające uzyskanie idealnych efektów. Wszystkie tynki akrylowe można bez kłopotu nakładać. Tynk powstały na bazie innowacyjnych technik nadaje się do położenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym i pozostałych.

Tynk akrylowy można nałożyć po 28 dniach od ułożenia podłoża. Dodatkowo ten rodzaj tynku idealnie sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum trzech dniach od ich wykonania. Podany produkt to spójny element zestawu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw została udostępniona przez wytwórcę i można się z nią obeznać na stronie internetowej.

Kiedy kupujący mają takie życzenie, mogą zostać zrealizowane zlecenia indywidualne pod kątem wybarwienia tynku. To daje gwarancję, że niezależnie od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można oczekiwać, że z pomocą danej firmy można to uzyskać. Tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kg. Konsumenci interesujący jego kupnem mogą zapoznać się z opisem na stronie www. Do ich wglądu zostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu.

W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się z działem obsługi klienta. Z uwagi na prędkość i łatwość aplikacji, tynk akrylowy stosuje się bardzo często. Warto wybrać taki określony wyrób, żeby mieć gwarancję jak najlepszej jakości. Ze względu na to, że w jego formule znajduje się specjalna kombinacja środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten typ tynku jest zamieszczony. Oznacza to, że nowoczesny tynk cienkowarstwowy może być nakładany w każdych okolicznościach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY